środa, 19 marca 2014

Nowa strona. Wytłumaczę się.

Choć jeszcze wymaga poprawek, choć muszę pousuwać w przeniesionych wpisach akapity, poprawić zdjęcia i tagi na zdjęciach... to już Wam ją pokazuję. Bo ja już się nie mogę doczekać i pewnie Wy też nie.  
Od dziś mojego bloga możecie śledzić pod adresem mamaizonabyc.pl.  To dla mnie całkiem nowa sytuacja, nie dość, że własna domena, przenosiny z blogspota na wordpress i jeszcze w dodatku białe tło :P Wciąż mozolnie ale efektywnie pracuję nad wyglądem bloga, ale nie zdziwcie się jak coś jeszcze się zmieni, bo się rozmyślę :) 
Zauważycie, że wiele się zmieniło. Nie wiem czy pamiętacie jeszcze ale prowadziłam jakieś 3 lata temu takiego bloga : mamanadieciebezmlecznej.blogspot.com, oraz od początku remontu naszego mieszkania takiego : inmyeclecticmind.blogspot.com. Oba blogi były jakby dodatkowe i nigdy tak naprawdę nie miałam wielkich planów z nimi związanych. Ale lubię je i miałam wtedy taką właśnie potrzebę by powstały.  
Blog o przepisach bezmlecznych miał być dawno usunięty ale w końcu zostawiłam go w sieci by inne mamy mogły korzystać z tego co tam kiedyś wymyśliłam. W między czasie odpowiadałam i odpowiadam do dziś na pytanie, które dostaje na maila dotyczące produktów bezmlecznych i skazy białkowej. Nie jestem wielkim ekspertem w tym temacie, ale korzystając w własnego doświadczenia cieszę się, że mogę pomóc innych mamom. Dlatego postanowiłam przenieść wszystkie przepisy, które powstały w mojej kuchni do zakładki PRZEPISY BEZMLECZNE i pozwolić innych wciąż z nich korzystać. Kto wie może jeszcze kiedyś dorzucę do tej zakładki coś nowego. 
Blog o naszym mieszkaniu tak naprawdę od początku mógł być częścią tego. Bo przecież to ważna cześć naszego życia ale nie chciałam Was tu zamęczać remontowymi wpisami. Teraz już jest po remoncie więc myślę, że nie obrazicie się jak od czasu do czasu na blogu znajdzie się kilka zdjęć z urządzania mieszkania. Zajrzyjcie do zakładki NASZ DOM 
Została jeszcze jedna rzecz. Napisałam wspólnie z innymi kilka tekstów na blogu Klub Mam Kosmitek, zakładając jednocześnie fanpage'a na facebooku. Był to projekt wymyślony na fali kilku moich wpisów na blogu i dziś wiem, że nie był konieczny. Znów wydawało mi się, że to nie są tematy na mojego bloga, a chciałam gdzieś znaleźć dla nich miejsce. Mam w planach usunąć i blog i fanpage ale jeśli kogoś zainteresuje konwencja i pomysł tego projektu to chętnie odstąpię do niego dostęp. Jeśli nie to usunę go wkrótce, a teksty tam napisane będzie można znaleźć na moim blogu.  
Co jeszcze? Może to, że smutno mi trochę rozstawać się z blogspotem. Byłam do niego mocno przyzwyczajona i lubiłam jego prostotę. Mam nadzieję, że zaakceptujecie mój wybór i będziecie śledzić i czytać nas dalej pod nowym adresem. Przypominam też, że Mamą i żoną być zaistniało na facebooku gdzie można na bieżąco śledzić nasze nowe wpisy. 
To co? Do zobaczenia pod nowym adresem. 2 komentarze:

Dziękuję za komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...