poniedziałek, 9 grudnia 2013

Merry Pixers- prawdziwa gratka dla wrocławian

 
Kochani! Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia w DH Renoma we Wrocławiu odbędzie się gra miejska dla całej rodziny MERRY PIXERS. W imieniu mojej koleżanki Marianny zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tej wspaniałej zabawie. Ilość osób jest ograniczona dlatego potrzebne jest wcześniejsze zgłoszenie swojej drużyny. Łączcie się w drużyny 2-5 osobowe i ślijcie zgłoszenia na adres events@pixers.pl. 
Dołączcie do wydarzenie na FACEBOOKU i śledźcie szczegóły tej zabawy.  
Startujemy z poziomu +1, w lokalu 27.  
Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Do udziału zachęcamy przede wszystkim rodziny z dziećmi, ale także osoby dorosłe w każdym wieku.  
Jedyne co trzeba zrobić, to stworzyć swoją drużynę (2-5 osobową) i wysłać maila na adres: events@pixers.pl.  W treści proszę podać: godzinę gry, nazwę drużyny, imiona uczestników oraz ich wiek. Natępnie czekaj na potwierdzenie udziału w grze i przyjdź do DH Renoma 15 grudnia o godzinie 16:00 lub 18:00.
Nie ma ograniczeń wiekowych, aczkolwiek dzieci biorące udział w grze powinny być pod opieką osoby pełnoletniej. 
Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś! O uczestnictwie w grze, decyduje kolejność zgłoszeń.
 Numer kontaktowy do organizatora: Marianna Makówka, tel. 880022778
Dajmy się ponieść fantazji i przenieść do radosnej krainy dzieciństwa!
Stick with Christmas!

2 komentarze:

  1. Będzie relacja?:) Wybieracie się?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak ja w będę działać w organizacji całego przedsięwzięcia ale Dominik z dziewczynami już stworzyli drużynę! Relacje na pewno się pojawi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...