piątek, 19 października 2012

Piękna wiadomość

A w tym samym czasie, kiedy my spędzaliśmy miło czas w Warszawie, na końcu świata wydarzyło się coś pięknego i (bardzo mnie) wzruszającego. Ktoś został żoną. I ktoś Jej mężem. Oboje udowodnili, że cuda się zdarzają, trzeba tylko mocno chcieć. Gratuluję kochani.

Teraz jak już On należy do rodziny, coś wam pokaże. Piękne zdjęcia z Jego podróży z kolegami do Meksyku. Coś świetnego. KLIK  TU.
Myślę o Niej. Jak strasznie różne są teraz nasze światy. O tym, że nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak wygląda jej życie na Alasce. Widzę zdjęcia, słyszę opowieści ale moje wyobraźnia nie sięga tak daleko. Może kiedyś będzie mi dane sprawdzić to osobiście. Jak skończymy remont zbieramy na bilet.
Ale gdyby ktoś miał w planach podróż na Alaskę dajcie znać, przekażę wam kontakt.

6 komentarzy:

 1. Pierwsze zdjęcie jak z filmu, ale przecież historia też jak z filmu :-))
  Dużo szczęścia dla Młodej Pary :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam ten post z tymi pięknymi zdjęciami z Alaski.
  I tak jak nie lubię zimy i gór tak mogłabym na te zdjęcia patrzeć i patrzeć i chyba się tam znaleźć chociaż na krótki urlop.
  Dużo szczęścia dla TEJ pary.Widać,że dla prawdziwej miłości warto jest wyjechać na koniec świata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podczytuę tą historię od jakiegoś czasu i życzę Im kolejnych pięknych chwil... Alaska to moje marzenie (co dziwne, bo zimy nie lubię)może kiedyś zgłoszę się po kontakt:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam jak o Niej i Jej szalony pomyśle pisałaś:D
  Gratulujemy!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, asiek super post, dziekuje kochana:). Alaska jest cudowna!!! Ja tez nigdy nie lubiam zimy i chcialam mieszkac, gdzies w cieplych krajach....i zamieszkalam na Alacce hehe:). Kocham to miejsce, nigdzie nie jest tak pieknie, jak tu....zapraszam!!!!!zawsze znajdzie sie miejsce w naszych skromnych progach:)

  Ps. Aska, juz tak bardzo za wami tesknie!!!!!!na wielkanoc bede na bank:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha, asiek super post, dziekuje kochana:). Alaska jest cudowna!!! Ja tez nigdy nie lubiam zimy i chcialam mieszkac, gdzies w cieplych krajach....i zamieszkalam na Alacce hehe:). Kocham to miejsce, nigdzie nie jest tak pieknie, jak tu....zapraszam!!!!!zawsze znajdzie sie miejsce w naszych skromnych progach:)

  Ps. Aska, juz tak bardzo za wami tesknie!!!!!!na wielkanoc bede na bank:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...